Akční zboží

2
AKCE

Vlčnovský makovníček 25g

Jemné pečivo z převalovaného těsta,…

7,00 Kč

1
AKCE

Vlčnovský vdoleček 23g

Jemné pečivo z převalovaného těsta, kulatého…

7,00 Kč

3
AKCE

Vlčnovský ořechovníček 25g

Jemné pečivo z převalovaného těsta,…

7,00 Kč

O NÁS

Jsme pekárna s dvacetiletou tradicí na trhu. Náš sortiment pečiva je velmi pestrý (chleby, běžné pečivo, jemné pečivo, koblihy) a stále zkoušíme nové výrobky. Máme několik závozových tras, který pokrývají kolem 120 odběrních míst po celém Zlínském kraji. 

Pečeme ve dvou provozovnách: Pekárna na ulici Vazová 2513, Uherský Brod a Pekárna vdolečků ve Vlčnově naproti kostela.

O výrobě vlčnovských vdolečků jsme již dlouho přemýšleli, dokonce jsme jejich výrobu zahájili ještě v pekárně v Drslavicích, kde však nebyly odpovídající prostory pro výrobu tohoto tradičního jemného pečiva. Proto když se vyskytla možnost koupit budovu bývalé základní školy ve Vlčnově, neváhali jsme. Budovu jsme odkoupili a celou zrekonstruovali tak, aby odpovídala potravinářskému provozu. Výrobu jsme zde zahájili na jaře roku 2008. Dle tradiční receptury a za pomoci místních tetiček, které mají s výrobou vlčnovských vdolečků bohaté zkušenosti, jsme zkoušeli, improvizovali, dolaďovali, až to byl ten pravý vlčnovský vdoleček. Receptura je postavena na tradičních surovinách, takže naše vlčnovské vdolečky obsahují máslo, šlehačku i sádlo. Naší prioritou je výroba těch nejkvalitnějších produktů a cílem spokojený zákazník.

Že je náš vlčnovský vdoleček opravdu hoden svého jména, dokazuje zájem ze strany spotřebitelů a neustále roste. Náš vdoleček nesmí chybět na žádné oslavě, svatbě ani na svátečním stole například o velikonocích nebo vánocích.

vdolecky obr